התהליך

מודל Leaders' L.E.A.D ניתן ליישום בשני מסלולים: מסלול אישי ומסלול של הסמכה. בימים אלה אנו מפתחים מסלול שלישי: מסלול AI מבוסס בינה מלאכותית.

Leaders' L.E.A.D
אישי

במסגרת מסלול זה, רוכשים המנהלים את שאלון הפרופיל, בין אם באופן אישי ובין אם באופן מרוכז ע״י החברה בה הם מועסקים. מיד לאחר מילוי השאלון הם מקבלים את התוצאות ישרות למחשב האישי שלהם. על בסיס פרופיל המנהיגות האישי שלהם, נוצרת תוכנית לימוד אישית לפיתוח מיומנויות ניהול, המיושמת באמצעות יועצי גאיה או במסגרת תכניות פיתוח המנהלים של החברות. מנהלים המעוניינים ברכישת שאלונים אנא מלאו פרטים בקישור המצורף.
לרכישת שאלון

Leaders' L.E.A.D
הסמכות

מסלול המיועד לאנשי משאבי אנוש ויועצים, המעוניינים בתוכנית פיתוח אישי עבור מנהלים בדרגים שונים. לאחר הכשרה וקבלת הסמכה של Leaders' L.E.A.D, באפשרותם של המשתתפים במסלול, לבצע פיתוח עצמאי של מנהלים, על בסיס הפרופיל, בארגונים המעסיקים אותם. יועצים המעוניינים לקבל פרטים נוספים הנוגעים להסמכת Leaders’ L.E.A.D אנא מלאו פרטים בקישור המצורף.
לרכישת שאלונים

Leaders' L.E.A.D
AI
בפיתוח

מפותח עבור חברות וארגונים המעוניינים לבצע פיתוח ניהולי ברמת הארגון וברמת הפרט, על בסיס אינטליגנציה מלאכותית. המסלול מבוסס על קבלת סנסורים מהארגון ומשולחנותיהם של המנהלים המנותחים באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית, על בסיס המתודולוגיה של מודל Leaders' L.E.A.D , והעברת התוצאות לארגון או למנהלים עצמם, בהתאם למאפייני ההזמנה.
לשאלות נוספות