אודותינו

Leaders’ L.E.A.D  פיתחה שאלון המספק פרופיל מנהיגותי עבור מנהלים, הנשען על מודל המנהיגות L.E.A.D שפותח ע״י חברת Gaya.

חברת  Gaya   עוסקת למעלה מעשרים שנה בליווי של ארגונים גלובאליים המאופיין בשותפויות ארוכות טווח.

תפישת פיתוח המנהלים של החברה, הפכה אותה למובילה  בפיתוח מנהיגות ובליווי מנהלים בדרגים שונים, בדרך לפיתוח מודעות, חוסן ומימוש יכולות המנהיגות.

Gaya  מתמחה בליווי ארגונים בתהליכי חיבור ושיתופי פעולה בין תרבותיים, מתוך היכרות מעמיקה עם המאפיינים והעוצמות היחודיים לכל תרבות.

 

 

 

 

 

הצוות המוביל

דני נוימן

ממייסדי Leaders’ L.E.A.D, משמש כמנכ״ל החברה. בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית שיקומית מאוניברסיטת בר אילן, בוגר לימודי אסטרטגיה באוניברסיטת תל אביב, שירת כ 30 שנה במשרד ראש הממשלה ושימש באחד מתפקידיו כמנהל בית הספר למנהיגות בארגונו. דני הוא יועץ בכיר לפיתוח חוסן בארגונים והובלת תהליכי שינוי, ובעל מומחיות בפיתוח צוותים, ופיתוח יכולות אישיות וארגוניות להתמודדות עם אי וודאות ו"עולם בהפרעה". מרצה בישראל ובאירופה על מנהיגות וחוסן.

אמנון כץ

ממייסדי Leaders’ L.E.A.D, בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן, פסיכולוג קליני מוסמך. לאמנון, המייסד והמנהל של 'Gaya פיתוח ארגוני', ניסיון של כ-30 שנה בפיתוח יכולות מנהיגות בקרב מנהלים בכירים בחברות טכנולוגיות, בישראל, המזרח הרחוק ואירופה, ובמסגרת התמחויותיו הוא מכשיר ומלווה יועצים ארגוניים, ומייעץ להנהלות בכירות בארץ ובעולם.

מיכל ישראלי

ממייסדי Leaders’ L.E.A.D, למיכל ניסיון של למעלה מ 15 שנים בהנחייה של תכניות פיתוח מנהלים גלובליות, לדרגים שונים. במהלך השנים פיתחה מודלים חדשניים לפיתוח מנהיגות והכשירה יועצים וצוותי משאבי אנוש. למיכל תואר ראשון בחינוך ותקשורת ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית. כמו כן למדה אימון, והשתתפה בתכניות שונות של מיינדפולנס ומנהיגות אותן היא משלבת בעבודתה עם ארגונים ומנהלים.

ד״ר טליה חימוביץ

בעלת תואר דוקטור לפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מומחית בפיתוח ויישום מבחנים תעסוקתיים, אישיותיים וחינוכיים, ומובילת תהליכי החשיבה והתקפות של מודל ה L.E.A.D.
טליה הרצתה שנים רבות במרכז הבינתחומי הרצליה, והועסקה כיועצת עצמאית למוסדות שונים בישראל, ביניהם הרשות הלאומית למדידה והערכה חינוכית. מנהלת כיום את תחום ההערכה של תוכנית איי-תלעם - סביבה דיגיטלית ללימוד עברית ומורשת בבתי ספר בתפוצות.

אלדר פיינה

אלדר הוא סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה ומדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים בתכנית מצטיינים במחקר. אלדר מנוסה בליווי ובניית תהליכיים אישיים וקבוצתיים, עם ידע ונסיון רבים בעולמות ההדרכה, הנחיית קבוצות, חינוך ושיקום. אלדר משמש בחברה כמנהל הפקת הפרופילים מול היועצים והלקוחות.